Какво всяка година, така и тази ученици от нашето училище взеха участие в Общински конкурс "Здравей, Коледа". Те участваха в направленията по направления: 1. "Изобразително изкуство" 2. "Приложно изкуство" : - Рздел "Картичка" - Раздел "Сурвачка" Поздравления за...
ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ОБЩИНСКИ КОНКУРС „ЗДРАВЕЙ, КОЛЕДА“
повече информация

