Момичетата от нашето училище, членове на екип „Надежда“: Доротея Иванова- 9 клас , Веселина Илиева – 9 клас , Десислава Георгиева – 10 клас , Димитра Стайкова – 11 клас , Анастасия Йотова – 11 клас с ментор Бисерка Митева, спечелиха финансиране на проект, свързан с по-приветлива училищна среда. След реализацията на проекта училищния двор ще стане още по – красиво и любимо място за нашите ученици.
Благодарим на момичетата от екип „Надежда“ и им пожелаваме успех!

