На 23 май се проведе заключителен концерт на сезон две на вокалната група, сформирана по НП „Заеднов изкуствата и спорта“. Благодарим на г-жа Валентина Георгиева за отдадеността и огромната любов която влага при работата с нашите деца.


На 23 май се проведе заключителен концерт на сезон две на вокалната група, сформирана по НП „Заеднов изкуствата и спорта“. Благодарим на г-жа Валентина Георгиева за отдадеността и огромната любов която влага при работата с нашите деца.

