ДЕН НА УЧЕНИЧЕСКО САМОУПРАВЛЕНИЕ

Днес 11 май, денят бе вдъхновяващ и много смислен . Учениците влязоха в ролята на хората, които всеки ден се грижат за организацията, реда и живота в училище.
В ролята на директор бе Сияна Стойчева от VII клас.
Различни длъжности в училището бяха поверени на ученици — учители, медицинска сестра, ЗАТС, помощен персонал, отговорници по проекти.
Така нашите ученици имаха възможност да видят училището от другата страна — не само като място за учене, а като система, в която всяка роля е важна, всяка отговорност има значение и всеки човек допринася за общия ред и успех.
Детят на самоуправлението е урок по лидерство, отговорност, доверие и уважение към труда на всички в училище.